Ücretsiz Ginepig

Bir yazımız da daha tekrar birlik’deyiz sevgili ginepig severler. Ginepig fiyatlarını merak edenleri , epey bir duyuyorum . Nedeni de , ap açık ortada efendim. Aramızda muhakkak olacaktır , ilk deneyim sahibi olmak isteyen dostlarımız, biz de bunlara yardımcı olalım istedim.

  Ginepigler ne yazıkki ülkemiz de ücretli olarak satılmaktadır. Herkes ister ücretsiz bir şeylere sahip olmak. Evet buda mümkündür, ücretsiz verenlere de rast geldiğimiz doğrudur. Ticari boyutlarda, ülkemizdeki üreticiler ginepigler için bazı rakamlar belirlemiştir. Bunları bir çoğumuz duymuşuzdur.

Saadete gelecek olursak eğer  siz söyleyin 50 TL biz söyleyelim efendim 150TL rakamlar değişmektedir. Rengine ve safkanlığına göre de fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Uygunları genelde merdiven altı diye tabir ettiğimiz karma üretim yapan şahıslarda bulunmaktadır. Profosyonel üretim yapanlar , ırk ırk ayıranlar ise biraz daha üst rakamlarda olabilir.

Ücretsiz ginepig nasıl bulurum?

Şimdi tekrar gelelim hepimizin hoşuna gidecek ücretsiz ginepig nasıl bulurum? Kısmına bu sabır gerektirecek bir durumdur. 😊 Avını bekleyen kurt gibi facebook olsun instangram olsun pusuya yatmalısınız efendim 😊 ve sonunda mutlu son . İşimiz şaka evet facebook ginepig gruplarında malesefki dostlarına bakmak da zorlanan arkadaşlarımız çıkıyor. Sizde eğer sabrederseniz böylede ginepig sahibi olabilirsiniz. Eğer hiç mi beceremediniz? Whatsapp hattımızdan direk bize ulaşabilirsiniz.

sergin soğancı

Sergin SOĞANCI 1989 Denizli doğumluyum Düzce Üniversitesi elektronik haberleşme mezunu'yum Uzun yıllardır kemirgenler üzerinde araştırmalar yapmak'dayım Ginepiglerin üremesi, ginepig beslenmesi ,ginepig sağlığı gibi konular ile ilgilenmekdeyim.

Ücretsiz Ginepig” konusunda Bir Fikir

  1. I was suggested this blog by my cousin. I am not sure whether this post is written by him as no one else know such detailed about my trouble. Paulita Tommy Mathe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir